سراسر آزربایجان آماده برگزاری جشن قهرمانی تراختور

senlikسانانیوز: تیم تراختور آزربایجان فردا در دره گرگها برای کسب قهرمانی لیگ فوتبال ایران به نبرد تیم نفت طهران خواهد رفت.

خبرها حاکی از آن است که ملت بزرگ تورک آزربایجان در جای جای وطن خود آزربایجان جنوبی بی صبرانه منتظر برگزاری جشن قهرمانی تیم محبوب تراختور آزربایجان میباشند.

طرفداران تراختور از شهرهای طهران، کرج و دیگر شهرهای مرکزی ایران از چند روز پیش با پای پیاده راهی پایتخت آزربایجان جنوبی شده اند تا قهرمانی تیم تراختور را در تبریز جشن بگیرند.

از مغان نیز خبر رسیده است که فردا جمعه، مردم شهر پارساباد مغان در مرکز این شهر دور هم جمع شده و بازی تراختور را در چهارراه مرکزی تماشا خواهند کرد که پس از بازی نیز قهرمانی تراختور آزربایجان را جشن خواهند گرفت.

همچنین از پایتخت آزربایجان جنوبی تبریز نیز خبرها حاکی از آن است که پس از بالای سر بردن جام توسط تیم تراختور آزربایجان، هواداران تراختور در شاه گلی، آبرسان و غیره جمع شده و قهرمانی تیم آزربایجان را جشن خواهند گرفت.

هواداران تراختور آزربایجان در اردبیل، زنجان، ارومیه، همدان، قزوین و طهران نیز اعلام کرده اند که قهرمانی تیم تراختور آزربایجان را فردا جمعه جشن خواهند گرفت.

رئیس هیأت فوتبال آزربایجان نیز اعلام کرده است که همه چیز برای برگزاری بازی تراختور آزربایجان با نفت طهران آماده است.شرکت اتوبوس رانی و تاکسیرانی آزربایجان شرقی نیز اعلام کرده که همه امکانات خود را برای انتقال تماشاگران به ورزشگاه سهند بکار خواهند گرفت تا هیچ گونه مشکلی در امور نقلیه نباشد.

تیم تراختور آزربایجان فردا جمعه ساعت ۱۹:۳۰ برای کسب قهرمانی لیگ فوتبال ایران در دره گرگها در تبریز به جنگ تیم نفت طهران خواهد رفت. (724)

facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *