حمایت بازیکنان از رفتارها و خواسته های طرفداران تراختور باعث عصبانیت رژیم و تصمیم بر اخراج بازیکنان بومی گرفته اند

سانانیوز:نوشتن خودجوش شعارهای تورکی بر روی پیراهن های بازیکنان و همچنین همراهی با تماشاگران در سر دادن شعارهای ملی…

نوشتن خودجوش شعارهای تورکی بر روی پیراهن های بازیکنان و همچنین همراهی با تماشاگران در سر دادن شعارهای ملی و همچنین حمایت بازیکنان از رفتارها و خواسته های طرفداران تراختور باعث عصبانیت رژیم و تصمیم بر اخراج بازیکنان بومی گرفته اند
این در حالی است که اکثر بازیکنان بومی تراختور به خاطر هیجانی که از حمایتها و شعارهای تورکی که  در طول بازیها تماشاگران سر می دادند تحت تاثیر قرار گرفته و بازی به بازی بهتر می شدند
کامدار: مجبورم با بقیه تیم‌ها مذاکره کنم، بومی‌ها را نمی‌خواهند
احمد کامدار، هافبک جوان تراکتوری‌ها در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد.87

50000000- زمانی که رسول خطیبی به عنوان مربی تراکتورسازی انتخاب شد، چند بازیکن بومی گسترش را همراه خودش به این تیم آورد. بازیکنانی که امروز ستاره‌های تراکتور و لیگ ایران هستند. حالا با ورود ستاره‌های جدید به تراکتورسازی بیشتر آن‌ها باید تبریز را ترک کنند. احمد کامدار، یکی از این ستاره‌ها که احتمالا فصل بعد در ذوب آهن یا گسترش فولاد بازی می‌کند، به آی اسپورت می‌گوید دوست ندارد از تراکتورسازی جدا شود اما او را نمی‌خواهند: «مایی که بچه تبریز هستیم، دل‌مان نمی‌خواهند از تراکتورسازی برویم. هم تیم را دوست داریم هم اینکه هر روز در کوچه و خیابان با مردمی روبرو می‌شویم که انتظار دارند در تیم شهرمان باقی بمانیم. ولی باور کنید هیچکس برای فصل بعد به ما زنگ نزده است. فکر می‌کنم ما را نمی‌خواهند. مجبوریم با بقیه تیم‌ها مذاکره کنیم وگرنه فصل بعد باید بیرون بمانیم.»

با ورود بازیکنان سرباز، بسیاری از بازیکنان تراکتورسازی در آستانه جدایی از این باشگاه هستند.

آی اسپورت – بعد از قطعی شدن جدایی گردانی و کیانی، حالا دو بازیکن بومی دیگر تراکتوری‌ها هم قصد ترک این باشگاه را دارند. احمد کامدار و مهرداد بایرامی، دو بازیکنی که از گسترش فولاد به تراکتورسازی آمدند با اضافه شدن بازیکنان سرباز جایی در ترکیب اصلی این باشگاه ندارند و می‌خواهند تیم جدیدی نتخاب کنند. هر دو بازیکن از ذوب آهن گل‌محمدی پیشنهاد دارند و بدشان نمی‌آیند فصل آینده با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند. بازگشت به گسترش فولاد هم دیگر گزینه مشترک آن‌هاست. کامدار علاوه بر این دو تیم، مذاکراتی هم با سایپا انجام داده است.

استفاده از ستاره‌های سرباز در کنار همه خوبی‌هایش، تراکتورسازی را از بازیکنان بومی خالی می‌کند. بازیکنان بومی که به اجبار در حال جدایی از این باشگاه هستند.

 

(623)

facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *