بازداشت چندین هوادار از جمله “سواد پورصالح” هوادار تبریزی تراختور در دیدار امروز

سانا نیوز: در دیدار تراختور آزربایجان و پیروزی تهران چندین نفر از هواداران بازداشت شدند.

teraktorsazi-fansاز سری مسابقات لیگ برتر در هفته اول نیم فصل دوم امروز جمعه دیدار تیم های تراختور آزربایجان و پیروزی تهران در ورزشگاه سهند تبریز با نتیجه یک بر صفر به صود تیم پر طرفدار تراختور آزربایجان به پایان رسید.

ماموران امنیتی و انتظامی با حضور گسترده در ورودی‌های ورزشگاه سهند تبریز تمامی هواداران را مورد تفتیش کم سابقه قرار می‌دادند.به گزارش گروه خبری تبریز سسی، در این دیدار هواداران مانند همیشه شعارهای ملی و ورزشی سر داده‌اند. در پی سرداده شدن شعارهای ملی چندین هوادار تیم آزربایجانی توسط نیروهای امنیتی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و بازداشت شده‌اند.‌بر اساس این گزارش، چندین هوادار بازداشت شده که ” سواد پورصالح” هوادار آزربایجانی تراختور در میان بازداشت شدگان گزارش شده است. بازداشت شدگان به بیرون از ورزشگاه منتقل شدند و هنوز از مکان نگهداری این هواداران خبری به دست نیامده است.

در این دیدار شعارهایی از جمله” اورمو گولو جان وئریر ـ ایران اونون قتلینه فرمان وئریر” ، “تورکلرین افتخاری ـ تراختور، تراختور” ، ” یاشاسین آزربایجان” ، “تراختوری ائل ایستر ـ شرفلی میللت ایستر” و .. سر داده شد.

 بیش از ۵۰ هزار هوادار از اکثر شهرهای آزربایجان از جمله مرند، قوشاچای، بناب، اردبیل، سراب، اهر، اورمو، سولدوز و … در ورزشگاه حضور داشتند.

(555)

facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *