رسول خطیبی در رختکن: دل تورک های آذربایجان با شماست

سانا نیوز: رسول خطیبی مربی تیم گسترش فولاد تبریز که دیروز با متوقف کردن استقلال در تهران زمینه صعود تراختور به صدر جدول لیگ برتر را فراهم نمود، پیش از آغاز بازی طی سخنانی حماسی بار دیگر عشق خود با آذربایجان را نشان داد.

resul xetibiاین مربی جوان تبریزی که مجموعه ای از بازیکنان تورک بی ادعا و جوان را گرد هم آورده دیروز پیش از آغاز دیدار با استقلال تهران در رختکن خطاب به بازیکنانش گفته است:

“بچه ها چند کلمه حرف حساب با شما دارم.امروز مقابل استقلال بازی خواهید کرد.استقلالی که فدراسیون و داور را یار دوازدهمش بدانید.
بچه ها امروز هم به خاطر تیم و هم به خاطر تراختور و هم به خاطر سر افرازی آزربایجان به میدان خواهید رفت.
فقط نبازید. مردانه بجنگید. دل تورک های آزربایجان با شماست. بچه های من شما امرو نه تنها من بلکه آزربایجان را سرافراز خواهید کرد.”

گفتنی است در بازی دیروز گسترش فولاد تبریز با استقلال تهران، بازیکنان جوان گسترش چنان با انگیزه و جنگنده بازی کردند که باعث تحسین تمام کارشناسان فوتبال شدند. در برخی از صحنه های مشکوک داور به نفع استقلال تهران سوت زد و مانع از گلزنی گسترش شد.

 خطيبي پس از بازی درباره داوری این دیدار گفت: “احترام خاصي براي داوران قائل هستم اما تيمي هستيم که تا هفته شانزدهم حتي يک بار هم براي ما پنالتي اعلام نشده است. در صحنه‌اي که صادقي خطا کرد با اينکه پنالتي نبود اما آن موقعيت به اندازه يک پنالتي براي ما ارزش داشت.”
وي ادامه داد: “از کيفيت بازي راضي‌ام اما از نتيجه خير. چرا که سه امتياز را بايد گسترش فولاد مي‌گرفت.
سرمربي گسترش فولاد در خصوص بازيکنان جديد اين تيم گفت: هم از 4 بازيکن جديد و هم از بازيکنان قديمي راضي هستم. اميدوارم هر چه زودتر بازيکنان به هماهنگي بيشتري برسند.”
وي در مورد اينکه چرا بازيکنانش زياد کارت زرد مي‌گيرند، گفت: “بازيکنانم کارت نمي‌گرفتند بلکه هر خطايي مي‌شد داور کارت مي‌داد.”

گسترش فولاد تبریز با تساوی بدون گل دیروز با احتساب 18 امتیاز در رده 11 لیگ برتر قرار دارد.

(549)

facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *