2 کشته، 4 مصدوم حاصل برخورد تندر 90 با پژو در جاده اهر تبریز

سانانیوز: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری تندر 90 با پژو در کیلومتر 20 جاده اهر تبریز، 2 نفر را کشت و 4 نفر راهی بیمارستان شدند.

4olumمسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجانشرقی، با بیان این مطلب گفت: این حادثه در ساعت 8:20 صبح امروز _ 9 اسفند_ به اتاق فرمان 115 استان گزارش شد و طی آن تکنسین های پایگاههای دایلار، و اهر به محل منتقل شدند. حبیب حسینقلی زاده گفت: تکنسین های اعزامی مرگ دو تن از سرنشینان را در محل تائید کرده و 4 مصدوم دیگر را به بیمارستان باقرالعلوم اهر منتقل کردند.

به گزارش ایسنا: مسعودی فر معاون قضایی دادگستری آذربایجان شرقی در جلسه طرح ویژه کاهش تصادفات رانندگی جاده اهر- تبریز، که 18 دی ماه سالجاری برگزار شده بود، آمار تصادفات در این محور را قابل تامل خوانده و یادآور شده بود: با توجه به ارقام پرداختی بیمه ها در تصادفات این محور به طور متوسط هر روز 210 میلیون ریال خسارات مالی از سوی بیمه ها برای تصادفات این جاده پرداخت می شود. براساس طرح ویژه کاهش تصادفات رانندگی در جاده اهر – تبریز که بصورت پایلوت اجرایی شده است، رفع مشکل نقاط حادثه خیز محور اهر – تبریز، تقویت پست های امدادی و افزایش اکیب های گشت پلیس راه و حضور 24 ساعته در مسیر رفت و برگشت از مهمترین برنامه های اجرایی این طرح ویژه است. براساس این گزارش: در شش ماه سال جاری 209 مورد تصادف در این محور اتفاق افتاده است که براساس آمار پزشکی قانونی22 مورد فوتی این حوادث در پی داشته است

(580)

facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *