شیری آذر: تبریز نیازی به برقراری رابطه با ایروان ندارد

سانانیوز: در واکنش به اظهارات شهردار تبریز در دیدار با سفیر ایران در ارمنستان

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهردار تبریز به جای  رابطه با ارمنستان با کشورهایی که اشتراکات فرهنگی با ما دارند رابطه ایجاد کند

به گزارش  50،000000 حبیب شیری آذر در جلسه صبح امروز شورای شهر تبریز با انتقاد از مصاحبه شهردار تبریز در خصوص ایجاد روابط با ایروان گفت : تصمیم گیری در مورد ارتباط با مسائل اجتماعی و فرهنگی شهر ها به عهده شورای شهر است و شهرداری ها نباید در این مورد مداخله کنند.

وی همچنین ادامه داد : من فکر نمی کنم اعضای شورای شهر تبریز رغبتی برای ایجاد رابطه با ایروان داشته باشند و شهردار به جای رابطه با چنین کشورها اول با کشورهایی که اشتراکات دینی ، فرهنگی و تاریخی داریم رابطه برقرار کند .

این گزارش می افزاید ، حبیب شیری آذر افزود: از شهردار خواهش می کنم در صحبت های خود به مسائل و موارد مورد نظر مردم شهر تبریز را مد نظر قرار دهد.IMG_3601

در این گزارش آمده است ، شیری آذر عضو شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه با اشاره به دخلت بعضی از ارگانها در امور شورای تبریز گفت : شورا برای نظارت و مدیریت امور شهروندان آزادی عمل دارد نباید دستگاه های اجرایی در این حوزه وارد شوند همچنان که ما نمیاتوانیم در امور آنها دخالت کنیم. برای رد مصوبات شورا باید منشاء قانونی وجود داشته باشد ولی وقتی بدون سند و منشاء قانونی ارائه نمی شود نباید در این مورد بحث شود.

(532)

facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *