توهین بی سابقه نژادپرستان فارس: سایت “آذری ها” طرفداران تراختور و ملت تورک آذربایجان جنوبی را “حیوان” خواند!

azerihaسانانیوز: سایت پان ایرانیستی وابسته به سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در ادامه توهین های خود به تاریخ،  تمدن، فرهنگ و زبان تورک ها و نیز فعالین مدنی آذربایجان جنوبی، ایشان را به حیوان تشبیه کرد. به نظر می رسد قدرت گرفتن روزافزون حرکت ملی آذربایجان جنوبی باعث شده تا پروژه ای جدید از سوی نژادپرستان فارس بر علیه فعالین مدنی آذربایجان شکل بگیرد که مهمترین مبنای آن زیر پا گذاشتن تمام اصول اخلاقی و توهین همه جانبه به ملت تورک آذربایجان جنوبی می باشد.

 انگار نژاد پرستان فارس واکنش بی سابقه ملت تورک آذربایجان جنوبی به کاریکاتور توهین آمیز روزنامه ایران و به لرزه درآمدن پایه های رژیم اسلامی را فراموش کرده اند که این بار به توهینی بی سابقه از سوی یکی از سایت های منتسب به وزارت اطلاعات  بر علیه ملتمان مبادرت ورزیده اند.

سایت آذری ها که طی دو سال گذشته پروژه اتهام زنی به فعالین مدنی آذربایجان و تهیه خوراک لازم برای بازجوهای وزارت اطلاعات را به موازات حمله به فرهنگ و تمدن تورکان آغاز کرده این بار طی مطلبی توهین آمیز با عنوان: “زوزه کشی هویت طلبان قومی در ورزشگاه یادگار امام تبریز: رجعت هویتی از انسان به حیوان” طرفداران تراختور و عموم ملت تورک آذربایجان جنوبی را به حیوان تشبیه کرده است.

این مطلب که ساعاتی پیش در این سایت انتشار یافته، با گزاره “پان ترکیسم و هر نوع عصبیت قومی آمیزه ای از جهل و جنون است” شروع شده و سپس در رابطه با حرکت ملی آذربایجان جنوبی آورده است: “عده ای با پنهان شدن در پشت نقاب حقوق بشر و دموکرسی مطالبات خود را بیان می کنند، عده با پوشش زبان ملی و اصل 15 و عده ای دیگر به بهانه دریاچه ارومیه. ولی هیچ یک از اینها هدف نیست بلکه تنها وسیله ای است برای نیل به هدف غایی. این هدف غایی به خاطر حضور در اجتماع، نظارت نهادهای رسمی و بی اقبالی جامعه لزوما به صورت “عریان” طرح نمی شود. اما افراد می توانند با پنهان شدن در بین سیل جمعیت انبوه و هزاران نفره،  رفتاری که «ذات و جوهره» آنها اقتضاء می کند، از خود به نمایش بگذارند. در این مجامع تصادفی کسی دیگری را نمی شناسند و به احتمال زیاد پس از متفرق شدن جمعیت برخورد مجددی بین شان پدید نخواهد آمد. بنابراین افراد آزاد و رها جوهر مطالبات شان را نمایش می دهند.”

نگارنده این مطلب در پاسخ به سئوال “ذات و جوهره مطالبات این جریان چیست؟” از پاسخ تک عبارتی “توحش و حیوانیت” استفاده کرده و چنین ادامه داده است: ” آنچه این جریان به عنوان “هویت”  قومی خود “طلب” می کند،در عریان ترین حالت کشاندن مردم به سمت توحش است. “

این سایت سپس طرفداران تراختور و تمام کسانی را که در استادیوم سهند برای تشویق تیم فوتبال تراختور حاضر می شوند را ضمن تشبیه به حیوان، انسانهایی جاهل و بیکار معرفی کرده است!

این گونه مطالب سراسر توهین و افترا بر علیه ملت آذربایجان را تنها نژادپرستانی بر زبان می آورند و یا در این باب قلم فرسایی می کنند که پدرانشان همچون پرویز ورجاوند ها و افشارها بدون اینکه بتوانند ذره ای از وطن پرستی و عشق به آذربایجان را در دل ملتمان کم کنند، به اسفل درکات در کنار سایر نژادپرستان تاریخ رفته اند!

سایت آذری ها و وزارت اطلاعات به خوبی می دانند که با جعل، تحریف و تخریب فرهنگ و تمدنمان تاکنون نتوانسته اند از هویت خواهی و استقلال طلبی ملتمان بکاهند و تمام اقداماتشان حتی حبس های طولانی مدت، شکنجه ها و آزارهای گوناگونی که بر فعالین مدنی آذربایجان جنوبی روا داشته اند نیز نتیجه عکس داده و هر روز بر میزان عشق و علاقه ملتمان به استقلال آذربایجان جنوبی و رهایی از زیر یوغ استعمار فارس و اتحاد دوباره آذربایجان شمالی و جنوبی افزوده شده است. (737)

facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *