سخنی با دیکتاتور محبوبم رهبر نظام جمهوری اسلامی – کاظم محمدزاده

kazemسانانیوز: سخنی با دیکتاتور محبوبم

بنام او 

 آقای سید علی خامنه ای

رهبر نظام جمهوری اسلامی حاکم بر ممالک محروسه ما 

                

با سلام و ادب 

                امروز بعد صلاة صبح کمی فکر کردم و در نهایت به این قرار رسیدم که  آخرین مطلب امسال خودم را به شخص شما تخصیص بدهم چون قطعا” به آن محتاج هستید.

               میدانم خیلی ها از عنوان و کلمات و عبارات بکار رفته در متن  این نامه وحشت زده خواهند شد ولی من چون می دانم مخاطب این نامه شخص شما هستید در این نامه تنها به چیزهایی اشاره خواهم کرد که نسبت آنها سخت علاقمند هستید حال دیگران از شنیدن آنها قالب تهی می کنند ربطی به من ندارد.

               امروزه مستبد و دیکتاتور بودن در قاموس سیاسی همه ملل نکوهش شده است ولی این نکوهش صرفا” پوششی عام و توافق شده برای پدیده استبداد است و شما نیک می دانید که من هم می دانم اصلا” شما و امثال جنابعالی بعنوان مخاطبین خاص اینگونه کلمات و عبارات  می میرید که با این عنوان بشناسندتان ! چون تمام سعی و هم و غمتان این بوده که استاد فرزانه و بنام این روش زندگی و حکومت باشید و اساساً شما از ته دل ناراحت هم هستید که بر خلاف ادبیات قرون ماضی ، ادبیات نوین سیاسی قرن معاصر دست و پای شما را بسته و شما این اختیار را ندارید که به صورت علن و شفتف یک پارتی عام راه انداخته و بعنوان دیکتاتور بزرگ برای خودتان جشن گرفته و حالش را ببرید.

                دیکتاتور عزیز من

             چون میدانم رعایت حال مریض را باید کرد بیشتر از این نمی خواهم در این رابطه توضیح بدهم  و از اینکه کلی خرسند شدید که بالاخره یکنفر صریح الهجه مثل من پیدا شد که دوست داشتنی ترین تعریفی را که در انتظارش بودید از شما بکند ،خدای را شکر می کنم و انتظار دارم آنرا بعنوان آخرین عیدی که ممکن است گرفته باشید قبول کنید.

               باور کنید من هیچ منظور بدی نداشتم و فقط حقیقت را گفتم ، من هم مثل شما که نماینده خدا در روی زمین هستید ، معتقدم زندگی دست خداست و این تقدیر الهی است که انسانها کی زاده شوند و کی بمیرند . نمی خواهم برایتان خوش رقصی کنم و بگویم خدا سایه شما را از سر ما کم نکند ، چون اولاً من اهل تظاهر نیستم و ثانیاً خود شما هم شاید هیچ دوست نداشته باشید که این درد و رنجی که گریبانگیرتان شده است بیش از این خاطرتان را مکدر کند و ثالتاً از طرفی چنین دعا و آرزویی شاید مایه رنجش کسی گردد که محتمل عطش چنگ زدن به این قدرت ، چنان بی تابش کرده که از ته دل به پیشگو نویسان غربی غر می زند که چرا به جای دوسال ، یکسال نگفته اند که اگر کارهای مقدماتی و بیعت های پشت پرده خوب پیشرفت ، سر یکسال نشده حسب نظر طائبین و آهنگران و فیلسوف زاغچه های خبرچین بارگاه دستور توقف منجمد سازی آزار دهنده شما را صادر کند! تا پیام نوروزی سال 1395 را بعنوان رهبر اسلامی امپراتوری ممالک محروسه شخصا” قرائت کند !  و بعد به سلامتی این رویداد فرح انگیز الهی جامها پر و خالی گردند . البته در خفا !

                بلی پیام نوروزی چیز مهمی است 

             آقای سید علی حسینی خامنه ای ، قبول بفرمایید که در این لحظه خیرخواه تر از من برای شما کسی نیست .حتی همین الان خودتان اگر زیر چشمی نگاهی به اطرافیان خودتان بکنید بخوبی خواهید دید که چگونه چپ و راست میروند و برای استفاده های آتی شان با شما عکس یادگاری و فیلم می گیرند و به جای اینکه در عمق چشمان شما حس غریب روبرو شدن با واقعه محتوم حیات یعنی مرگ را بنگرند و دلجویتان باشند ، با لبخندهای آنچنانی به لنز دوربین ها خیره می شوند تا تصویر مورد نظر حاصل گردد!  میراث خواری از همین الان شروع شده است . حتی پزشگ ها هم تاب تحمل نیاورده و عکسهای یادگاری خود را زودتر از همه رو کرده اند !  طفلکی ها سیاستمدار نیستند که پزشگ هستند ، پس ببخشیدشان.

              فلذا از سر همین خیرخواهی که دارم ، پیشنهاد می کنم فارغ از میسور بودن ؛ سعی کنید حتماً  این نامه مرا بعنوان پیش نویسی جهت تنظیم پیام نوروزی خودتان استفاده کنید تا صلاح این جهان و آن جهان خود را رقم بزنید.

               دیکتاتور دوست داشتنی من

           سفسطه های ازغندی ها و گزارشات شهیدان زنده خود از گسترش عملی و بی سر و صدای امپراتوری خویش تا سواحل دریایه مدیترانه و دریای سرخ را جدی نگیرید ، اگر «هامان»های مذهبی دور و بر شما بر طبل این جنگهای کثیف می کوبند ، «مردخای» های مذهبی  هم هستند که در واکنش به این ماجرا ، «پوریم»ی برای تک تک مزدوران اجیر شده در ممالک داخل شده در امپراتوری جدید سازمان بدهند که باقیمانده این لشگریان پر ادعا ، چنان هزیمت و  فراری در پیش بگیرند که ترمزشان وقتی عمل کند که خود را در هندوستان بیابند !

             پیشنهاد می کنم از مرحوم حسینعلی منتظری درس بگیرید . آن مرحوم در سنوات پایانی عمرشان ، چنان توفیقی یافتند که با چند مصاحبه و یک فقره فتوی من باب ولایت ، چشم و دل مردمان این دیار را از تمام تقصیراتی که داشتند پوشانیدند و با مرگی شیرین جان به جان آفرین تسلیم کرد.

              سید علی عزیز من

            مرگ حق است ، خودت هم میدانی اصلا” لازم نیست نگران آن باشی ، لیکن حیات ابدی و فلاحت و سعادت واقعی میان دو لبهای شماست. امیدوارم ویدیوی پیام نوروزی خودتان را اگر ضبط کرده اید فراموش کنید و تا وقت هست ویدیوی جدید خود را تهیه کنید .

            شما مطمئن باشید توافقی که در راه است چه شما باشید یا نباشید با مهرهایی آتشین امضا خواهد شد و دیر یا زود جنگ مذهبی شیرازه تمام کشورهای مسلمان را در هم خواهد پیچید و تصاویری که هلی کوپترها از آسمان تهران و ریاض و آنکارا طی سنوات بعد خواهند گرفت وحشتناک تر از تصاویری خواهند بود  که این روزها از آسمان حلب و عین العرب و تکریت گرفته می شود!   حق شروع این نبرد را از آن خود کردید  ولی پایان آن را هرگز  …

             مبادا تسلیم اثر داروهای تزریقی پزشگان و افکار تحمیلی کسانی که در حلقه محاصره شان هستید واقع بشوید و دم از امپراطوری گسترده از دل آسیا تا دل آفریقا که نگاهی معنی دار هم به اروپا و امریکا و استرالیا دارد بزنید و سال جدید را سال “فتح الفتوح بسیجیانم” بنامید . این خطا را هرگز نکنید. نه من می بخشمتان و نه دیگران ! 

              دیکتاتور نازنینم

            امسال بیایید دور از چشم حلقه های میراث طلب پیرامون خویش ، پس از اینکه دعای مخصوص عید را خواندید ، گوش خود را بر نجواهای تحمیلی آنان ببندید و بعنوان یک دیکتاتوری که در اوج اقتدار چنگ بر دامن انسانیت می زند تا حیات معنوی خود را از چنگ ابلیس برهاند ، با اشکی ملیح قلوب ملتهای تحت ستم ممالک محروسه را فتح کنید . لحظه ای رویایی که حتی اگر خدا هم فرمان ندهد باز هم شیطان در مقابلش چاره ای جز زانو زدن و ستایش نخواهد داشت .

            هر چند ظرفیت های قانون اساسی شما ، شاید این اجازه و صلاحیت این کار را به شما ندهد ولی شما که بارها و بارها ستون فقرات این قانون را زیر پای خودتان له کرده اید ، بی هیچ نگرانی از این حیث قطعاً می توانید با آرامش و اطمینان تمام ، شب عید امسال وقتی از مردم سخن می گویید ، طرف خطابتان چهل و چند ملیون نفری نباشند که مستقیم یا غیر مستقیم کارفرمایشان هستید و نان شبشان را تامین می کنید ! بلکه آن مردمانی را خطاب کنید که زیر چکمه های حاکمیت شما منکوب و لگدمال و له شده اند و در قبال بدبختی و ویرانی و نابودی که نصیبشان نموده اید ، آن حق و اختیار را یافته اند تا هرکاری توانستند و دلشان خواست انجام بدهند.

             من از سی یا چهل ملیون نفر نفوس عاصی سخن نمی گویم ، شما چنین بپندارید که اخبار نزدیکانتان صحیح است و هشتاد ملیون شهروند ممالک محروسه و صدها ملیون شهروند ممالک ضمیمه شده اخیر ! دربست در خدمت شما هستند و دعا گویتان ؛ من از مردمانی سخن می گویم که خیلی کمتر از این هستند ولی نفیره دادخواهی آنها می تواند از شرق تا غرب و از جنوب تا شمال  جغرافیای تحت تصرف شما  را در آتشی جهنمی شناور نماید. و حق هم دارند.

            مطمئن باشید که اگر تمام مردمان این سرزمین ها هم پرچم سکوت و رضا بلند کنند بازهم می شود روی پانصد هزار نفر از ملت بلوچ و سیستانی و پانصد هزارنفر از ملت عرب و پانصد هزار نفر از ملت ترک و ترکمن و پانصد هزار نفر از ملت کرد و لر و آشور ( سرجمع فقط دو ملیون نفر ) حساب کرد که در برابر ستمی که بر آنها رفته خروج کنند تا عقربه زمانی امپراتوری شما را  چند هزار سال به عقب برگردانندتان ! روزگاری که مستبد بود عین ذیحق بودن و قداست داشتن بود. و مالکیت بر ملتها و سرزمینها را بر پشت قباله حاکمان می نوشتند و حقوق خواهی و هویت طلبی ملتهای تحت ستم افسانه ای بیش نبود . اصلاً ملتی نبود و امثال جنابعالی پدر صغیر و کبیر رعایا بودند.

                برادر دیکتاتور من

              این نوشته را ساده و عاری از هر لفظ یا عبارت پر پیچ و خم دار فلسفی و حقوقی و اجتماعی و سیاسی می نویسم تا به تفسیر و تحلیل محتاج نباشد. 

               تو بیا و امسال را سال بازگشت و احیاء حقوق و آزادیهای اساسی مردم نام گذاری کن و معجزه جاودانگی ات را رقم بزن .

              بعنوان یک مشاور توصیه می کنم ، هرگز اشکهایت را از این مردمانی که نادیده گرفته اید دریغ نکنید ، این اشکها می توانند مرحم زخم مادران و پدران و کودکان داغدار بسیاری باشند که عزیزانشان را مثل یک گل پر پر کردید . قطعاً بدانید که گذار از این وضعی که هست به یک جامعه آزاد و دموکراتیک بیش از هر کسی به نفع شما و اطرافیانتان است . زیرا دموکراسی این اجازه را به هیچ کس نخواهد داد که حتی خونریز ترین عناصر حاکمیت شما را از تیرهای برق کنار خیابانها دار بزنند ، چه رسد به اطرافیان آنها !

            ولی نیک بدانید که اصرار بر ادامه استبداد نه تنها جان و آبرو  بلکه تمام آن اموالی و منافعی را که عمله هایتان به چنگ آورده و در گوشه و کنار این دنیا اندوخته اند ، به خطر خواهد انداخت و حتی مقاومت با چنگ و دندان تمامی بسیجیان و سردارانتان نیز قادر به توقف آن دو ملیون میلیشیای ویرانگر و جهنمی نخواهد بود. میلیشیایی که حق دارند بر شما خروج کنند ولی کارهای ناحق بسیاری نیز توانند کرد.

              دیکتاتور محبوب و نورانی من

              نگران نورپردازیهای صحنه نباشید ، بر و بچه های صدا و سیمایی بیت در این کار جزو خبره ترین ها هستند ، دوست داشتنی ترین موجود روی زمین خواهید شد ، اگر در پیامتان بگویید که :

”   من    بعنوان نماینده بر حق خدا بر مردمان این جغرافیای گسترده بشارت می دهم  که  در سال  پیش رو صلح و امنیت و رفاه و آسایش و آزادی را در آغوش خواهند گرفت     ،   و آنها اجازه خواهند یافت تحت نظارت مستقیم جهانیان در تعیین سرنوشت خود نقش ایفا نموده  و نوع و گستره حاکمیت های  مطلوب و مورد نظر خود را طی رفراندومی آزاد و بدون محدودیت انتخاب نمایند.    “

             سپس از ستمدیدگان و داغداران عذرخواهی کنید و عفو تمامی جرایم اختراعی و تعطیلی تمامی تعقیب های واهی را اعلام و دستور مهر و موم نمودن تمامی هتل های چند ستاره مخفی و آشکار خود را ابلاغ و قضاوت را از گماشتگان بلی قربان گو سلب و داوری را به برگزیدگان اصیل مردم بسپارید تا شاهد طلوع معجزه قرن یعنی خودتان باشید . طلوعی پر افتخار در دمادم غروبی که اگر اندکی از آن تغافل شود ، از رنگ خونینش هیچ صورت وچشمی بی نصیب نخواهد ماند.

خدا قوت مرد خدا . بسم الله یادت نرود. 

کاظم محمدزاده – وکیل دادگستری

14 مارس 2015

(622)

facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *